Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Hasseltsesteenweg 2, 3580 Beringen

Huis Verhuurd in Beringen
2 slaapkamers
1 badkamers
€930

Hasseltsesteenweg 2 - 3580 Beringen - Recent appartement gelegen Hasseltsesteenweg 2 bus 3 in het centrum van Beringen met mooi uitzicht op het marktplein. Dit energiezuinig appartement werd afgewerkt met degelijke materialen en is volledig instapklaar vanaf 01/05/2026. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en is bereikbaar per lift en trap.

Indeling van het appartement, zie grondplan met afmetingen. De open keuken met eiland, met de mogelijkheid om barkrukken te plaatsen, werd uitgerust met alle toestellen zoals inductiekookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser, combi-oven, koelkast en voldoende opbergruimte met lades en kasten. De verwarming is op gas-vloerverwarming. Het appartement is voorzien van 2 overdekte terrassen waarvan een kleiner terras grenzend aan slaapkamer 1.

Het tweede hoekterras is bereikbaar via slaapkamer 2 en via de eetruimte met zicht op het marktplein en telkens voorzien van een vliegenschuifraam. Tevens zijn alle andere ramen voorzien van een vliegenhor. Verder beschikt dit appartement over 2 toiletten, badkamer met dubbel lavabo meubel en inloopdouche, 2 mooie slaapkamers, was-en bergplaats. Het appartement heeft een zeer goede isolatiewaarde en voorzien van een ventilatiesysteem D, waardoor geluiden van buitenaf praktisch nihil zijn.

Alle voorzieningen zijn bereikbaar binnen een wandelafstand van 150 meter o.a. apotheek, gezellige terrasjes, bushalte, supermarkten, banken en bankautomaat enz.. Bij dit appartement hoort eveneens een gratis parkeerkaart wat de mogelijkheid geeft om in de straat te parkeren (blauwe zone) zonder een blauwe kaart te moeten leggen. Fietsen kunnen geplaatst worden in de gemeenschappelijke garage.

Huisdieren niet toegelaten.

Kenmerken:

Algemeen:
• Staat van het gebouw: Uitstekende staat

Energie:
• EPB/EPC-label: A
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Nee

Interieur:
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 1
• Douchekamers: 1

Faciliteiten:
• Beveiligde toegang/alarm: Ja

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 930
Type
Huis
Aanvullende details
Referentie
06ZZEG85YCI5
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

26/05/2026€930 / Particulier

Ligging & buurt

Hasseltsesteenweg 2, 3580 Beringen

Wat is jouw woning waard? Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling. Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten