Kaart
Rue Jourdan 195, 1060 Saint-Gilles
Rue Jourdan 195 - 1060 Saint-Gilles - PARVIS DE SAINT-GILLES- Magazijn / Werkplaats te huur;
Dit pand is zonder afspraak te bezichtigen van maandag tot en met vrijdag van 09:00 tot 17:30 uur door contact op te nemen met het EA Chatelain agentschap gelegen aan 195 Rue Jourdan, 1060 Saint-Gilles OF door een telefonische afspraak te maken op 02 535 98 98.
ERA CHATELAIN biedt u dit pakhuis met tuin te huur aan, ideaal gelegen in de populaire wijk Parvis de Saint-Gilles.
Deze ruimte is ideaal voor een ambachtelijke activiteit of om een opslagruimte in te richten.
Kosten: 90€/maand inclusief een vast tarief voor elektriciteit, koud water, opstalverzekering en onroerende voorheffing.
Beschikbaarheid: Onmiddellijk
Ontdek al onze huurwoningen in Sint-Gillis die uitsluitend beschikbaar zijn op era.be/chatelain
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 21/04/2021 | |
| 12/03/2021 | |
| 11/03/2021 | |
| 16/02/2021 | |
| 03/02/2021 |
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Saint-Gilles.