Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Jean Béthunestraat 25, 9040 Sint-Amandsberg

Huis Verhuurd in Sint-Amandsberg
87 m² wonen
1 slaapkamers
€795

Jean Béthunestraat 25 - 9040 Sint-Amandsberg - BEZOEKDAG REEDS VOLZET ! ER WORDEN GEEN NIEUWE AFSPRAKEN MEER INGEPLAND !!! Aangename en lichtrijke 2-slaapkamerwoning in Sint-Amandsberg, ideaal voor starters. De indeling is als volgt: op het gelijkvloers bevindt zich de woonkamer, keuken (spoelbak, 4 elektrische kookvlakken, dampkap, oven, koelkast, diepvries) en het aparte toilet. Op de eerste verdieping treft men de badkamer (douche, meubel met lavabo) en ruime slaapkamer. De zolderverdieping is ingericht als 2e slaapkamer (toegankelijk via de vaste trap). Accumulatie verwarming, houten ramen, db beglazing, verduistering in Veluxen. Onmiddellijk beschikbaar.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 795
Type
Huis
Bewoonbaar
87 m²
EPC
327 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
16YSCVPS2T0K
Makelaar Code
W-1208/23
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

28/06/2023€795 / Vastgoed Liedec

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie