Kaart
Rue du Parc Industriel 2-B, 4540 Amay
Rue du Parc Industriel 2-B - 4540 Amay - ERA Labelimmo biedt u deze commerciële ruimte (of kantoren) van bijna 200m² aan, ideaal gelegen in het industriepark van Amay.
Het gebouw bestaat momenteel uit 4 grote kantoren die gemakkelijk plaats bieden aan een vijftiental werknemers, een refter/keuken, een wasruimte, een grote privéhal, een gemeenschappelijke hal en twee aparte toiletten met wastafels.
Mogelijkheid om het meubilair te houden of terug te kopen (overeen te komen met de eigenaar).
Het pand heeft zonnepanelen, centrale verwarming op gas, een projector in de huidige vergaderzaal, een krachtige computerserver en zes privéparkeerplaatsen. Snelle beschikbaarheid overeen te komen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue du Parc Industriel 2-B, 4540 Amay
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue du Parc Industriel 2-B, 4540 Amay
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Amay.
Marktcijfers in Amay
Recent verhuurd in Amay
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken