Van Colenstraat 12 - 2530 Boechout - In het centrum van Boechout vinden we dit uitzonderlijk en ruim kantoor op het gelijkvloers van een recent gebouw. Het pand geniet van een uitstekende bereikbaarheid en visibiliteit! Bij het kantoor horen 6 autostaanplaatsen, gelegen achter het gebouw. Het betreft een gelijkvloers met een totale oppervlakte van maar liefst 332m2 . Momenteel doet het dienst als bankkantoor en zijn er 6 afgesloten bureaus. Centraal vinden we een brede en open hal met achteraan een gezellige koffieruimte. Er is een aparte keuken voorzien en 2 toiletten. Verder zijn er nog verschillende bergingen en een technische ruimte. De ingang doet ook dienst als wachtzaal. Deze kantoorruimte biedt enorm veel mogelijkheden en is uw bezoek zeker waard! Huurwaarborg: 3 maanden - Beschikbaar: 01/06/2020. EPC: energielabel B. Voor een bezoek ter plaatse kan u een mail sturen naar info@habicom.be. Voor meer info surf naar www.habicom.be Meer info over Boechout Bezoek www.woneninboechout.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Van Colenstraat 12, 2530 Boechout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 03/12/2023 | |
| 04/07/2021 |
Ligging & buurt
Van Colenstraat 12, 2530 Boechout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Boechout.
Marktcijfers in Boechout
Recent verhuurd in Boechout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken