Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Antoon Van Dyckstraat 46, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
100 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€215.000

Antoon Van Dyckstraat 46 - 2018 Antwerpen - Mooi (recent) gerenoveerd appartement gelegen in een rustige buurt op wandelafstand van het centrum van Antwerpen vlakbij het stadspark (150m). Het appartement ligt op de 1e verdieping van het pand en is eigentijds afgewerkt met een aantal authentieke elementen. Het hele appartement heeft hoge plafonds die bijdragen tot het ruimtegevoel. Keuken en living zijn geï,ntegreerd in é,é,n grote ruimte. Verder is er een kleine bergruimte (ideaal voor wasmachine - droogkast). Het appartement heeft é,é,n grote slaapkamer en twee kleinere (waarvan é,é,n momenteel dienstdoet als - volledig ingerichte - dressing). De badkamer ligt naast de grote slaapkamer. Ten slotte is er nog een apart toilet met lavabo.

Gelet op het kadastraal inkomen komt het appartement mogelijks in aanmerking voor klein beschrijf en dus verminderde registratierechten. Akte kan indien gewenst nog voor jaareinde verleden worden om de huidige woonbonus te behouden.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 215.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
100 m²
Prijs/m²
€ 2.150
EPC
239 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/05/2026 Particulier €1.100
28/03/2026 Particulier €1.100

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Antoon Van Dyckstraat 46, 2018 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Antoon Van Dyckstraat 46, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten