Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Plantin en Moretuslei 51, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
335 m² wonen
4 slaapkamers
€500.000

Plantin en Moretuslei 51 - 2018 Antwerpen - Betonnen appartementsgebouw met lift bestaande uit 4 mooi en goed ingedeelde appartementen van 65m², met 1 slaapkamer en een winkelpand, volledig verhuurd aan -2.600&euro, (netto) euro - maand, de appartementen zijn goed onderhouden doch dienen opgefrist te worden, gas elektriciteit en watermeters zijn apart, individuele verwarming op gas - appartement, het gebouw is zeer goed en centraal gelegen in het centrum stad, nabij het centraal station en stadspark, EPC in aanvraag.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 500.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
335 m²
Prijs/m²
€ 1.493
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/05/2011 -- €500.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Plantin en Moretuslei 51, 2018 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Plantin en Moretuslei 51, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten