Munsterstraat 36, 1050 Elsene
Munsterstraat 36 - 1050 Elsene - Ligging :Zeldzaam op de markt. Zeer mooie locatie met een adembenemend uitzicht op de Jardins du Roi, tussen de Louizalaan en de vijvers van Elsene.In de buurt van het openbaar vervoer, evenals het stadsleven, maar tegelijkertijd een rustige situatie. Beschrijving :Mooi appartement volledig gerenoveerd als nieuw in 2109. Mooie kwaliteit afwerkingen.Oppervlakte van /- 95m2 gelegen op de 4e verdieping in een gebouw van 6 verdiepingen en een enkel appartement per verdieping. Indeling :Inkomhal met vestiaire en apart toilet. beveiligde deur.Mooie woonkamer van /- 33 m2 met parketvloer en prachtig vrij uitzicht op de tuinen. Plafond hoogte 2m60Open volledig ingerichte keuken (12m2 ).Nacht hal.Hoofdslaapkamer van 18m2 Slaapkamer van 12m2 met balkon.Mooie badkamer met ligbad, wastafel en toilet.Apart toilet.Wasruimte in de hal.kelder Diversen:Alle armaturen zijn geïnstalleerd evenals de jaloezieën.Overal mooi parket.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Munsterstraat 36, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Munsterstraat 36, 1050 Elsene
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Vergelijkbare panden te koop in Elsene
Recent verkocht in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.