Kaart
Arthur Van Laethemstraat 13, 9050 Gentbrugge
Arthur Van Laethemstraat 13 - 9050 Gentbrugge - Rustig gelegen met grote tuin en garage
Gentbrugge dat is residentiële rust in combinatie met een zeer vlotte bereikbaarheid.
Met de tram, bus of fiets ben je in een oogwenk in het stadscentrum. Met de auto ben je snel op weg door de optimale aansluiting met de R4, E40 en E17.
Dankzij de zonnige oriëntatie word je in de living de hele dag door getrakteerd op zalig veel zonlicht. In de living is ruim plaats voor een zithoek, eethoek en bureauhoek. De aanpalende keuken is volledig uitgerust voor een optimale kook-ervaring.
De ruime slaapkamers bevinden zich langs de rustige achterzijde van het gebouw.
Verder nog een handige berging en apart toilet. Een extra kelderberging en ondergrondse staanplaats zijn inbegrepen in de prijs.
Extra surplus: het appartementsgebouw beschikt over een volledig privépark achteraan. Hier is het zalig vertoeven!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 05/04/2026 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.