Ertbrandstraat 279, 2950 Kapellen
Ertbrandstraat 279 - 2950 Kapellen - Kantoor, praktijkruimte of winkel, met duplex-appartement
Deze woning ligt vlak bij Nederlands Putte. Op het gelijkvloers geeft een sas toegang enerzijds tot een handelspand, anderzijds tot een trap naar een duplexappartement erboven. Het handelspand is 120m² groot en is opgesplits in verschillende vertrekken : er zijn plaatsen van 47m², 20 m², 11 m² en 10m². Verder is er een kitchenette en een toilet. Het gelijkvloers heeft achteraan een inpandige garage, enkel van buitenuit bereikbaar. Op de eerste verdieping beschikt het duplexappartement over een grote living met open keuken (samen 45 m²), een buitenterras, een badkamer met douche en lavabo (en plaats voor wasmachine) en een toilet (met WC en handenwasser). De tweede verdieping heeft een overloop ter grootte van een kamer (10 m²), Meer info...
kamer 1 (10 m²) en kamer 2 (20m²) met een kleine berging. Het handelsgelijkvloers is vrij, het duplexappartement is voor het ogenblik verhuurd. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Ertbrandstraat 279, 2950 Kapellen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Ertbrandstraat 279, 2950 Kapellen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.
Marktcijfers in Kapellen
Vergelijkbare panden te koop in Kapellen
Recent verkocht in Kapellen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.