Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sluisstraat 2, 8300 Knokke

Appartement in Knokke
84 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€295.000

Sluisstraat 2 - 8300 Knokke - Groot appartement op de gelijkvloerse verdieping van een verzorgd gebouw in het dorp van Westkapelle, op fietsafstand van het centrum van Knokke. Een mooi en breed appartement voorzien van 2 ruime slaapkamers en een heerlijk zonneterras. In de leefruimte en de keuken kunt u genieten van veel licht dankzij de mooie gevelbreedte van ca. 8 meter.

Dit is vrij uitzonderlijk en zorgt voor een aangename sfeer en een absoluut gevoel van ruimte. Recent gebouw (2002°) en geen energiezorgen dankzij het energielabel B.

Indeling: inkom met een ingebouwde vestiaire en apart toilet, een ruime en brede woonkamer met aansluitend een volledig ingerichte keuken. De keuken zit netjes weggestoken maar behoudt toch een leuke connectie met de leefruimte. Naast de keuken nog een vrij ruime berging/wasplaats. Aan de achterkant zijn er 2 grote slaapkamers (met rolluiken) die allebei toegang verschaffen naar een zuidgericht terras.

Het terras is ruim, zonnig en beschikt over een handig poortje die uitgeeft op de achterliggende fietsenberging. Verder nog een ruime badkamer met zowel een ligbad als douche.

Prijs/kwaliteit een zeer mooi appartement op grondgebied Knokke-Heist. Bezoeken of meer informatie- .

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 295.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
84 m²
Bouwjaar
2002
Prijs/m²
€ 3.512
EPC
158 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
1VO1HG02WJ5Z
Makelaar Code
7569304
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

12/06/2026€295.000 / Willem Cauwels

Ligging & buurt

Sluisstraat 2, 8300 Knokke

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sluisstraat 2, 8300 Knokke Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten