Pierre Sorellaan 44, 8670 Koksijde
Pierre Sorellaan 44 - 8670 Koksijde - Te renoveren appartement (40m²,) gelegen op het 2de verdiep dichtbij het centrum en op ongeveer 400m van de Zeedijk. Living met mooi open zicht op Bad Schallerbachplein. Afzonderlijke keuken. 1 slaapkamer. Badkamer met douche en lavabo. Afzonderlijk toilet. Verwarming op gas. Overal dubbele beglazing. Fietsenberging in het gebouw. Ongemeubeld verkocht. Mogelijkheid tot het aankopen van een private garage. EPC: 712 kWh - m²,
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Pierre Sorellaan 44, 8670 Koksijde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 30/06/2023 | |
| 21/04/2023 | |
| 28/10/2022 | |
| 23/11/2021 | |
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Pierre Sorellaan 44, 8670 Koksijde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.
Marktcijfers in Koksijde
Vergelijkbare panden te koop in Koksijde
Recent verkocht in Koksijde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop