Esmoreitlaan 1, 2050 Linkeroever
Over deze woning
Gelegen op de 7e verdieping van de prachtige Panorama Tower, is dit ruime appartement van 220 vierkante meter een juweeltje dat uitkijkt over Antwerpen. De ene zijde biedt een prachtig zicht over de stad en de Schelde, terwijl je aan de andere kant uitzicht hebt op het Sint-Annabos en de haven van Antwerpen. Zodra je het appartementsgebouw verlaat, vind je winkels, de Jachthaven Linkeroever en het Sint-Annastrand met talloze gezellige restaurants op loopafstand. Bovendien is de bereikbaarheid met de auto of het openbaar vervoer ideaal. Binnen in dit lichte appartement, dankzij de grote ramen, kom je binnen via een centrale hal, die leidt naar een gastentoilet en een vestiaire. Daarna vind je een royale woon- en zitkamer op parketvloer, verbonden met de ingerichte keuken. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot een ruim terras, perfect voor de zomerse dagen! Daarnaast leidt de woonkamer je naar een ruime slaapkamer met ingebouwde kasten, een badkamer en-suite met een volledig ingerichte dressingruimte, en een extra kamer die kan dienen als kantoor of extra slaapkamer, met een schitterend zicht op de stad Antwerpen. Verder is er nog een slaapkamer, een privékelderberging en een gemeenschappelijke fietsenberging. Er is ook een mogelijkheid tot aankoop van 2 autostaanplaatsen voor 35.000 euro. Enkele van de belangrijkste troeven van dit appartement zijn het gunstige EPC van 204 kWh/m²/jaar, conforme elektriciteit, een bewoonbare oppervlakte van 220m², een gemeenschappelijke fietsenberging en een zeer verzorgd gebouw met conciërge. Het grote terras, de overvloedige natuurlijke lichtinval en de rustige ligging in een residentieel gebouw maken dit aanbod nog aantrekkelijker. Verplichte vermeldingen: EPC: 204 kWh/m²; P-score: C G-score: C. De juridische status is conform: Wg-Vg-Gvkr-Gdv-Gvv.
Omschrijving van de makelaar
Esmoreitlaan 1 - 2050 Linkeroever - Ruim appartement 220m² met prachtig zicht
Locatie
Dit appartement (220m²) is gelegen op de 7de verdieping van Residentie Panorama Tower en biedt een prachtig zicht over Stad Antwerpen en Schelde langs de ene zijde en over Sint-Annabos en Haven Antwerpen aan de andere zijde. Van zodra je het appartementsgebouw buitenstapt ben je op wandelafstand van winkels, Jachthaven Linkeroever en Sint-Annastrand met tal van leuke restaurants. Ook de bereikbaarheid met de wagen en openbaar vervoer is ideaal. Door de grote raampartijen heeft het appartement zeer veel natuurlijk lichtinval!
Beschrijving
Het appartement zelf is gelegen op de 7de verdieping. Je komt binnen via de centrale inkomhal die toegang geeft tot een gastentoilet en een vestiaireruimte, hierna heb je een riante woon- en zitkamer op parketvloer met aansluitende ingerichte keuken. Via de woonkamer heb je toegang tot een ruim terras! Vanuit de woonkamer kan je naar de ruime slaapkamer met ingemaakte kasten. Voorts heb je een badkamer met en-suite een ingerichte dressing ruimte alsook een bureauruimte/slaapkamer! Vanuit de bureaukamer is er een prachtig zicht op de Stad Antwerpen. Eveneens heb je nog een slaapkamer. Onderaards is er ook een privatieve kelderberging en een gemeenschappelijke fietsenberging! Mogelijkheid tot aankoop van 2 autostaanplaatsen voor 35.000€!
Belangrijkste troeven
- Gunstig EPC = 204 kWh/m²jaar
- Elektriciteit is conform
- Mogelijkheid tot aankoop 2 autostaanplaatsen aan 35.000 euro
- Bewoonbare oppervlakte van 220m²
- Gemeenschappelijke fietsenberging
- Uitermate verzorgd gebouw met conciërge
- Ruim terras
- Veel lichtinval
- Rustig gelegen in residentieel gebouw.
Verplichte vermeldingen
EPC: 204 kWh/m²
P-score: C G-score: C
Wg-Vg-Gvkr-Gdv-Gvv
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Esmoreitlaan 1, 2050 Linkeroever
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Esmoreitlaan 1, 2050 Linkeroever
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Linkeroever.
Marktcijfers in Linkeroever
Vergelijkbare panden te koop in Linkeroever
Recent verkocht in Linkeroever
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.