Route de Marche 5, 5000 Namur
Route de Marche 5 - 5000 Namur - Kom en ontdek langs de N63, dit mooie en ruime GEMENGDE GEBOUW met TWEE KANTOORPLAATSEN en 4 APPARTEMENTEN (verhuurd volgens huurcontract)
Het gelijkvloers omvat: een zaak momenteel in gebruik als "Friterie" met /- 100 zitplaatsen en is als volgt samengesteld: receptie, bar,
veranda, restaurant en brasserie. Met aparte toiletten, een professionele keuken en een afhaalhoek, een opslagruimte,
kelders en twee garages. er zijn ook 4 appartementen in het gebouw, waarvan één met 3 slaapkamers en de andere zijn
met twee slaapkamers.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Route de Marche 5, 5000 Namur
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 27/06/2023 | |
| 25/05/2023 |
Ligging & buurt
Route de Marche 5, 5000 Namur
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Namur.
Marktcijfers in Namur
Vergelijkbare panden te koop in Namur
Recent verkocht in Namur
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop