Karnemelkstraat 42, 8800 Roeselare
Karnemelkstraat 42 - 8800 Roeselare - Meer info via www.home2sell.be - BESPAAR DE MAKELAAR
BEZOEK- EN BIEDMOMENT OP ZATERDAG 14 MAART 2026 van 14u tem 16u (mits afspraak)
Op een steenworp van de Grote Markt in Roeselare ligt dit ruime en energiezuinige appartement in een kleinschalig en verzorgd gebouw.
Dankzij de uiterst rustige ligging en de ruime garage (optioneel) met sectionale poort is parkeren hier geen probleem en vormt dit een extra troef voor het dagelijks comfort.
Het appartement, afgewerkt in 2012, bevindt zich op de eerste verdieping en is rolstoeltoegankelijk met lift. Met 108 m² bewoonbare oppervlakte biedt het een doordachte indeling die zowel praktisch als comfortabel is.
Bij binnenkomst treft u een ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet. De lichtrijke leefruimte biedt toegang tot het terras aan de voorzijde, terwijl de open, volledig geïnstalleerde keuken met veel opbergruimte aansluit op het terras achteraan.
Een ruime berging/wasplaats en een volledig betegelde badkamer met douche en dubbele wastafel vervolledigen het praktische wooncomfort.
Aan de achterzijde bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, ook perfect als werk- en/of ontspanningsruimte.
Het appartement beschikt over twee terrassen met handige opbergmogelijkheden, en wordt verkocht inclusief de maatgordijnen en verlichting.
De ruime garage is niet inbegrepen in de verkoopprijs maar kan optioneel aangekocht worden, wat dit appartement tot een uiterst interessante prijs-kwaliteitformule maakt.
Dankzij de centrale ligging geniet u van alle voordelen van het stadsleven, terwijl het appartement zelf een rustige en comfortabele woonomgeving biedt.
Dit maakt het een uitstekende keuze voor wie betaalbaar, energiezuinig en centraal wil wonen in Roeselare.
Toplocatie nabij de Grote Markt en uiterst rustig
Ruime garage kan optioneel aangekocht worden (prijs te bespreken met de eigenaar)
Kleinschalig project
Lift aanwezig
Energiezuinig & tevens regenput aanwezig
Gemeenschappelijke fietsenberging
Inclusief gordijnen en verlichting
2 terrassen (met opbergmogelijkheden)
KOOP DEZE TOPPER RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR!
0486/72.76.57 of 0465/09.90.93
DEZE EIGENDOM WORDT VERKOCHT ZONDER VASTGOEDMAKELAAR!
Ook beslist om uw eigendom te verkopen Bespaar de makelaar dankzij onze reeds bewezen succesformule.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Karnemelkstraat 42, 8800 Roeselare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 05/05/2026 | |
| 21/03/2026 | |
| 18/09/2024 | |
| 31/07/2024 | |
| 22/05/2024 |
Ligging & buurt
Karnemelkstraat 42, 8800 Roeselare
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.
Marktcijfers in Roeselare
Vergelijkbare panden te koop in Roeselare
Recent verkocht in Roeselare
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop