Diamantlaan 130 - 1030 Schaarbeek - Res. app in stilvol gebouw. Luxueuze afwerking. Mooi appartement gelegen op de 2de verdieping in de wijk Diamant. Het appartement is toegankelijk via lift die uitgeeft in de inkomhal, woonruimte met veel lichtinval. Keuken met toestellen van ATAG. Slaapkamer is volledig afgewerkt met ingemaakte kasten en daarnaast een buro en een tweede kamer ideaal voor kleine kinderen
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 09/10/2010 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaarbeek.