Fabrieksstaat 81-83 - 3800 Sint-Truiden - INVESTERINGSGEBOUW MET BURELEN/TOONZAAL - MAGAZIJN/LOODS - 3APP. (NR 83) BIJKOMENDE WONING (NR 81)!
Investeringspand met drie bovenliggende appartementen, een toonzaal, groot magazijn en loods, ingerichte burelen en een parkeergarage in de ondergrond.
Het betreffende gebouw ligt in de Fabrieksstraat 81 te Sint-Truiden, kortbij verschillende verbindingswegen en het centrum.
Op de eerste, tweede en derde verdieping werden er appartementen in ondergebracht die allemaal verhuurd zijn.
Plannen te downloaden: www.immohaven.be (zie pandfiche)
Via de doorgang met garagepoort krijgen we toegang tot de aanpalende woning op nr 83, dewelke reeds verhuurd is.
Het werd grotendeels gerenoveerd en is voorzien van dubbele beglazing, rolluiken, dakisolatie, vernieuwde keuken, etc...
Via de inkomhal komen we op de gelijkvloerse verdieping terecht.
Indeling gelijkvloers: de geïnstalleerde keuken, zit- en eetplaats, veranda, berging en toilet.
Eerste verdieping: een nachthal, vier ruimte slaapkamers en een badkamer met een toilet, ligbad en een lavabo met kolomkasten.
De oprit werd volledig beklinkerd.
Wie op zoek is naar investeringspanden met bijkomende mogelijkheden zit hier aan het juiste adres.
EPC Fabriekstraat 81: 345 kWh/m² jaar
EPC Fabriekstraat 83 bus 101: 133 kWh/m² jaar
EPC Fabriekstraat 83 bus 201: 125 kWh/m² jaar
EPC Fabriekstraat 83 bus 301: 237 kWh/m² jaar
Contacteer Immo Haven op 011 74 30 60 of via info@immohaven.Be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Ligging & buurt
Fabrieksstaat 81-83, 3800 Sint-Truiden
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Truiden.
Marktcijfers in Sint-Truiden
Vergelijkbare panden te koop in Sint-Truiden
Recent verkocht in Sint-Truiden
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop