Avenue de la Héronnière 92, 1170 Watermaal-Bosvoorde
Avenue de la Héronnière 92 - 1170 Watermaal-Bosvoorde - Reigerbospark - Prachtig gerenoveerd appartement, gelegen op de tweede verdieping, met een bewoonbare oppervlakte van /-88m2, in het midden van het Reigerbospark, bestaande uit een inkomhal met vestiaire, toilet, opbergruimte, prachtige leefruimte van /-28m2 met mooi groen uitzicht en toegang tot een terras van /- 8,5m2, open super ingerichte keuken, aparte wasruimte/bergruimte, badkamer met douche, 2 slaapkamers (/-13,5m2, /-8m2) met toegang tot het tweede terras. Conciërge, videofoon, kelder, fietsenlokaal, verlichting inbegrepen. Zeer rustige ligging vlakbij winkels en openbaar vervoer (bus lijn 41/17 en metro Beaulieu). Provisie voor gemeenschappelijke lasten (water, verwarming, lasten): 250€/maand. Huurcontract te respecteren. Een aanrader!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue de la Héronnière 92, 1170 Watermaal-Bosvoorde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue de la Héronnière 92, 1170 Watermaal-Bosvoorde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Watermaal-Bosvoorde.
Marktcijfers in Watermaal-Bosvoorde
Vergelijkbare panden te koop in Watermaal-Bosvoorde
Recent verkocht in Watermaal-Bosvoorde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop