Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Laureisstraat 78, 2018 Antwerpen

Garage in Antwerpen
149 m² wonen
100 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€2.300

Sint-Laureisstraat 78 - 2018 Antwerpen - Op zoek naar een trendy nieuwbouwwoning in de felbegeerde Markgravewijk- Ontdek dan snel deze woning met tuin die je kan bereiken via een gemeenschappelijke ingang die uitgeeft op een binnenplein. Deze zeer energiezuinige woning is gelegen te Sint-Laureisstraat op een steenworp van het bruisende Zuid met talloze gezellige restaurants en cafés, met verschillende invalswegen, openbaar vervoer en stadsfietsen om de hoek. - EPC: A => beste energienormen + zonnepanelen
- Volledig nieuwe gemeubelde woning
- Autostaanplaatsen en fietsenstalling zijn beschikbaar

De woning is ingericht met een moderne open keuken voorzien van alle nodige toestellen, een ruime leefruimte en een apart toilet op het gelijkvloers.

Ook is er een handige technische berging beschikbaar. De vloeren zijn modern en onderhoudsvriendelijk en de slaapkamers zijn voorzien van parket. Dankzij de grote raampartijen is er veel lichtinval. Op de eerste verdieping vindt u 2 slaapkamers en 1 badkamer met 2 wastafels, douche en wc.

Verder kan u buiten nog genieten van een privatieve tuin die volledig is aangelegd en waar u heel de dag van de zon kan genieten alsook een priveterras op het eerste verdiep. TROEVEN:
- Gelegen in een trendy, bruisende buurt
- Afgesloten/beveiligd woondomein
- Supermarkt op een steenworp
- Garage beschikbaar
- Energiezuinig => EPC A
- Vloerverwarming
- Openbaar vervoer (trein, bus, tram, velo) vlakbij MOBISCORE 9,7!!! De woning is onmiddellijk beschikbaar. Wees er snel bij als je graag deze woning wil bezoeken!

Kenmerken:

Algemeen:
• Bouwjaar: 2023
• Aantal verdiepingen: 1
• Staat van het gebouw: Goed
• Aantal gevels: 2

Energie:
• Primair energieverbruik: 68 kWh/m²
• EPB/EPC-label: A
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Ja
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 149 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 1
• WC: 2

Buitenkant:
• Oppervlakte van het perceel: 100 m²
• Oppervlakte tuin: 40 m²
• Oppervlakte terras: 20 m²
• Overdekte parkeerplaatsen: 2

Faciliteiten:
• Beveiligde toegang/alarm: Ja
• Internet: Ja

Stedenbouw:
• Voorkooprecht: Nee

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.300
Type
Garage
Bewoonbaar
149 m²
Grond
100 m²
Bouwjaar
2023
Prijs/m²
€ 15

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
31/05/2026 Particulier €2.300

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint-Laureisstraat 78, 2018 Antwerpen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten