Groenhove 2, 9800 Deinze
Groenhove 2 - 9800 Deinze - Nieuwbouw half-open lage-energie woning Twee nieuw te bouwen half-open bebouwingen in moderne strakke architectuur. Deze percelen met oppervlaktes van 408,5m², (127.000 &euro,) en 402m², (125.000&euro,) zijn perfect zonnegericht. De vlot te bereiken bouwgronden zijn gelegen in een doodlopende straat op wandelafstand van het kasteel van Ooidonk. Start der werken augustus 2013, oplevering voorzien in het voorjaar van 2014. De lage-energiewoningen met een bewoonbare oppervlakte van 177,52 m², bevatten 3 grote slaapkamers, een aparte dressing, badkamer met ligbad en douche en een toilet op de eerste verdieping. Op het gelijkvloers een lichtrijke leefruimte met halfopen keuken en grote berging, inkom met vestiaire en garage. Beperkte planwijzigingen nog mogelijk.,plannen, lastenboek of detailprijzen gelieve contact op te nemen met bouwonderneming Concept-BVBA. excl. kosten.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Groenhove 2, 9800 Deinze
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Groenhove 2, 9800 Deinze
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.
Marktcijfers in Deinze
Vergelijkbare panden te koop in Deinze
Recent verkocht in Deinze
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop