Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Schorestraat 2, 8600 Diksmuide

Garage in Diksmuide
263 m² wonen
542 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€309.000

Over deze woning

Deze kant-en-klare woning in Leke (Diksmuide) is mogelijk uw volgende kans! Het pand biedt niet alleen voldoende woonruimte, maar ook mogelijkheden voor commerciële of andere zelfstandige activiteiten. De rustige, maar gunstige locatie biedt veel potentieel. Het gelijkvloers, dat vroeger een winkel was, is verdeeld in verschillende secties door valse wanden: een ruim entree, multifunctionele ruimte en wasplaats. Extra's zijn een bergruimte met toegang tot de zolder, apart toilet, grote garage met sectionale deur, werkplaats, terras, ruime verzorgde tuin, en overdekte zithoek. De tweede verdieping is ingedeeld met een trappenhal, ruime woongedeelte met kantoor, eetkamer en zithoek, volledig uitgeruste keuken en eethoek, twee slaapkamers en een separate toiletruimte. De derde verdieping heeft een mezzanine die direct aansluit op de derde slaapkamer. Het huis beschikt over recent geïnstalleerde PVC-ramen met hoogrendementsglas, rolluiken en vliegenramen. Ook de dakramen zijn onlangs vervangen door Velux dakramen in PVC met hoogrendementsglas, waarvan twee automatisch kantelbaar zijn en automatische rolluiken hebben. Nog niet overtuigd? Pluspunten van dit pand zijn onder andere:

- Commerciële mogelijkheden op het gelijkvloerse niveau
- Aangename, ontspannende tuin
- Prachtig, kant-en-klaar ruim huis
- Dakramen met automatische rolluiken
- Gunstige EPC
- recente Viessman hoogrendementsketel
- Avondzon

Voor meer informatie, neem vandaag nog contact met ons op!

Omschrijving van de makelaar

Schorestraat 2 - 8600 Diksmuide - Deze instapklare woning kan misschien wel uw volgende opportuniteit zijn! Deze eigendom te Leke (Diksmuide) beschikt over voldoende ruimte om te wonen maar ook als u zin heeft in een commerciële of andere zelfstandige activiteit! Met zijn rustige doch gunstige ligging zijn er voldoende mogelijkheden!

Het gelijkvloers was voordien een winkel en werd met behulp van valse wanden verdeeld in : grote inkom - polyvalente ruimte - wasplaats. Daarnaast is er nog een bergruimte met toegang tot de zolder - een aparte wc - de grote garage met sectionale poort - atelier – terras – ruime verzorgde tuin – overdekte zithoek.

Op de tweede verdieping vinden we de traphal - de ruime aangename leefruimte met bureau, eetplaats en zithoek – de volwaardige keuken met eetruimte – 2 slaapkamers – afzonderlijk toilet.

Op de derde verdieping is er een mezzanine die aansluit op de derde slaapkamer.

De woning heeft recente pvc-ramen met hoogrendementsglas, rolluiken en vliegramen.
Ook de dakramen zijn recent vervangen geweest door Velux dakramen ... in pvc met hoogrendementsglas, waarvan twee met automatische kanteling en automatische rolluiken.

Niet overtuigd
Troeven:
- Commerciële mogelijkheden op het gelijkvloers
- Aangename, rustgevende tuin
- Prachtige instapklare ruime woning
- dakvensters met automatische rolluiken
- Avondzon!
- Gunstige EPC
- zéér energiezuinige woning, bijna geen maandelijkse energiekosten
- recente Viessman hoogrendementsketel

Contacteer ons vandaag nog voor meer info! Lees meer Verberg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 309.000
Type
Garage
Bewoonbaar
263 m²
Grond
542 m²
Prijs/m²
€ 1.175
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 690
Referentie
QSTD26W-N5AU
Makelaar Code
2428
EPC Certificaat
20230916-0002990902-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/01/2024 Vastgoed Sinnaeve €299.000
29/11/2023 Vastgoed Sinnaeve €309.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Schorestraat 2, 8600 Diksmuide

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diksmuide.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten