Voort 41, 2440 Geel
Voort 41 - 2440 Geel - Prachtig gelegen gerenoveerde woning op ruime zuid gerichte grond met eigen vijver met terras é,n zicht op het grote watercomplex "het zelgaas". Naast- en achtergelegen grond is natuurgebied,dus gegarandeerde groene long. De woning is reeds voorzien van een nieuw dak,een nieuwe keuken,nieuwe ramen,nieuwe cv-installatie,vernieuwde vloeren,. De woning bestaat uit drie ruime slaapkamers op de verdieping met een gezellige badkamer en een dressingkast op de gang. Op de benedenverdieping hebben de keuken en living een prachtig zicht op de achtergelegen tuin en de grote achtergelegen waterplas.In de living geeft een ingebouwde houtkachel extra gezellige warmte. De vroegere inpandige garage is omgevormd tot een ruime berging maar deze kan ook dienen als extra slaapkamer. Achter de woning staat een hal - garage - werkplaats van 96 m²,: dit geeft de hobbyist of zelfstandige heel wat mogelijkheden. Als je wil genieten van de natuur en de rust is dit een buitenkans.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Voort 41, 2440 Geel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Voort 41, 2440 Geel
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.
Marktcijfers in Geel
Recent verkocht in Geel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop