Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leon de Loofstraat 39, 9050 Gentbrugge

Garage in Gentbrugge
4 slaapkamers
€575.000

Leon de Loofstraat 39 - 9050 Gentbrugge - (Bezoekaanvragen per mail via info@carloeggermont.be voor verdere vragen contacteer Edouard 0472 933 613)

Naast het karakter en het potentieel van deze halfopen bebouwing is ook de ligging een grote troef. Gelegen in een rustige straat nabij de Gentbrugse Meersen en het station, heeft de woning een zeer goede bereikbaarheid. (Op slechts 10 minuten van de Gentse binnenstad)

De woning, die structureel in goede staat is, geniet van uitzonderlijk veel natuurlijke lichtinval dankzij de vele raampartijen en de zuidwestelijke oriëntatie. Achter de gevel schuilt een praktische woning die steeds met de grootste zorg werd onderhouden. De typische kenmerken uit de toenmalige architecturale bouwperiode zorgen voor een bijzondere sfeer.

Op de gelijkvloerse verdieping vinden we de lichtrijke inkomhal voorzien van gastentoilet en vestiaire. Via de entree betreden we de leefruimte met plafondhoogtes tot 4 meter. Deze ruimte beschikt over een open haard, een airco systeem en een praktische mezzanine die momenteel dienst doet als leeshoek.

Gekoppeld aan de leefruimte vinden we een ruime keuken met eetplaats, verder is er op de tussenverdieping nog een praktische bergruimte (voorzien van ingebouwde kasten) die toegang geeft tot een klein terras aan de voorzijde. Op de bovenste verdieping vinden we 3 slaapkamers, een apart toilet en 2 badkamers met ligbad en een aparte douchekamer.

Uniek is de volwaardige benedenverdieping ( -1) met aparte toegang die voorzien is van eigen badkamer en keuken. Perfect voor inwonende kinderen/ouders of als praktijk/bureauruimte.

Extra troeven zijn de vele buitenruimtes waaronder het zonneterras en de 3 volwaardige garages waarvan 2 voorzien zijn van automatische poorten.

Kortom, de ideale opportuniteit door zijn prijs, volume en potentieel. Dit is wat jonge gezinnen willen!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 575.000
Type
Garage
Bouwjaar
1974
Aanvullende details
Referentie
-0K45JR3BM4F
Makelaar Code
3205663
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/04/2022 Carlo Eggermont €575.000
27/05/2011 -- €370.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leon de Loofstraat 39, 9050 Gentbrugge

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten