Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan van Avondtstraat 41, 3012 Leuven

Garage in Leuven
150 m² wonen
3 slaapkamers
€275.000

Jan van Avondtstraat 41 - 3012 Leuven - We bevinden ons in de Jan Van Avondtstraat te Wilsele (Leuven), op wandelafstand van scholen, winkels en openbaar vervoer.

De woning is gelegen op een mooi perceel van 5a 85ca, beschikt over een garage en dient volledig gerenoveerd te worden.

Benieuwd om deze woning te gaan bekijken met één van onze collega’s Maak snel een afspraak via 0495 22 81 95 / info@jrconsulting.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 275.000
Type
Garage
Bewoonbaar
150 m²
Prijs/m²
€ 1.833
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 574
Referentie
RAN-0FMJHAT1
Makelaar Code
te-renoveren-woning-op-5a-85ca
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

22/05/2022€275.000 / JR Consulting

Ligging & buurt

Jan van Avondtstraat 41, 3012 Leuven

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten