Pastoriestraat 2 - 3670 Oudsbergen - PRIJS
De aankoop gebeurt volgens het COVAST-biedingsprincipe.
De prijs van 275.000,00 EUR is de startprijs.
BESCHRIJVING
Deze in 1921 gebouwde, net 100 jaar oude Royse pastorie is te koop.
De pastoriewoning beschikt over een mooie karaktervolle gevel en is opgenomen in de inventaris van het bouwkundig erfgoed).
Deze authentieke pastorie beschikt over 4 slaapkamers, meerdere kelderruimtes, een garage en een karakteristieke tuin.
De pastorie is gelegen midden in de dorpskern van Gruitrode tegenover deSint-Gertrudiskerk, op de hoek van de Pastoriestraat en de Muisvenstraat.
DETAILINFORMATIE M.B.T. DE OPPERVLAKTES*
Perceeloppervlakte (volgens metingsplan):819 m²
* Afmetingen en oppervlaktes zijn gebaseerd op informatie verkregen via COVAST. Ze zijn louter indicatief en zonder enige garantie en/of aanspraak op juistheid.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.