Lichterveld 15, 2870 Puurs
Lichterveld 15 - 2870 Puurs - -Benedenverdieping: -Woning: een inkomhal, wc, living met eet-,zit- en haardhoek, open verdieping spiltrap, ingerichte keuken, was-, berg- en stookplaats. -Atelier - werkplaats: polyvalente ruimten met losse tussenmuren opgedeeld in fabricage, montage met mezzanine, opslag en wc. Een garage en bijkomende opslag voorzien met een open overdekte houtberging achteraan. -Algemeen: verharde parking, opritten, koer, siertuin met waterpartij, omheining en automatische schuifpoort. inrithoogte = 3,30m -Eerste verdiep woning: ruime vide, open trap, gaanderij, slaapkamer ouders met douche en dressing, wc, 4 kinderkamers en 1 ruime badkamer. -Ligging: te Puurs, in het bedrijventerrein gesitueerd tussen de Lichterstraat en de Rijksweg N16, als doodlopende zijstraat van eerstgenoemde schuin tegenover het containerpark. goede ligging en bereikbaarheid via de autoweg Rijksweg N16 en autostrade A12. -Oppervlakte: grond: 2.342 m
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lichterveld 15, 2870 Puurs
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Lichterveld 15, 2870 Puurs
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Puurs.
Marktcijfers in Puurs
Recent verkocht in Puurs
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop