Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Baron De Boesinghestraat 14, 8750 Zwevezele

Garage in Zwevezele
500 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€399.000

Baron De Boesinghestraat 14 - 8750 Zwevezele - Deze eigendom is direct beschikbaar

Gelegen op wandelafstand van het centrum van Zwevezele. Vlotte verbinding met de autostrade E-403 (op en afrit - Voerman), op de grens met de Lichtervelde.

De woning staat op een perceel van 500 m2 het is een hoekperceel daardoor krijg je op alle momenten van de dag veel zonlicht inval. Er is parking op eigen terrein, 2 plaatsen naast elkaar onder de brede carport. De inpandige garage wordt vandaag meer als berging en wasplaats gebruikt, maar is zeker groot genoeg om je wagen in te parkeren.

Indeling: Inkomhal met vestiaire hoek en verzorgd gastentoilet. Binnenkomen doen we via de glazen deur. We hebben uitzicht vanuit de zit- en eethoek op de tuin en het groot terras maar ook op de ver uitgestrekte velden. De keuken is volledig ingericht en bevindt zich vlak naast de berging/garage en achterdeur. Je kan gemakkelijk met een 4-tal personen eten in de keuken. Fijn is ook het schuifvenster naar het groot terras met bijhorende vliegramen. Op de eerste verdieping vinden we een badkamer ... ingericht met ligbad én douche, dubbele lavabo en apart toilet. Er zijn 3 ruime slaapkamers die voorzien zijn van manuele rolluiken. In de tuin is er een praktische en verrassend ruime geïsoleerde tuinberging. Er is ook een poortje aan de zijkant, gemakkelijk voor iemand die bijvoorbeeld graag gaat fietsen. In de tuin zijn er verschillende leuke plekken waar je de zon en de schaduw kunt opzoeken.

Pluspunten
instapklaar (Op de meeste plaatsen vliesbehang)
ideale gezinswoning
Zeer gunstige EPC-waarde van 85 (label A)
zolder werd geïsoleerd in 2021
16 zonnepanelen (5000 watt)
regenwaterput van 10.000 L
rolluiken in de slaapkamers
elektriciteitsrapport goedgekeurd

Wens je meer info of een bezoek Bel 050703435 (Jolien/Louise) Lees meer Verberg

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 399.000
Type
Garage
Grond
500 m²
Bouwjaar
2007
Aanvullende details
Referentie
JZM9K9MJ-J6F
Makelaar Code
TK/3857
EPC Certificaat
20230703-0002930941-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Gebied voor dagrecreatie
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
04/03/2024 Vastgoed Wanneyn €399.000
13/11/2023 Vastgoed Wanneyn €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Baron De Boesinghestraat 14, 8750 Zwevezele

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zwevezele.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten