Bellemstraat 17, 9880 Aalter
Bellemstraat 17 - 9880 Aalter - Rijwoning op 93m², grondoppervlakte. Inkom, ruime leefruimte, keuken, badkamer, bergruimte met aansluiting wasmachine. Op de eerste verdieping 2 slaapkamers, zolder ingericht met 2 slaapkamer. Deze eigendom is verhuurd. Deze eigendom wordt u aangeboden via de pre-sale formule. Op zaterdag 21 - 06 - 2014 tussen 11u en 12u, extra kijkdag op woe 18 - 06 van 17u-19u kan u de eigendom bezichtigen en een vast en onvoorwaardelijk bod uitbrengen. De vermelde prijs is een richtprijs. Deze methode geeft u, als potentië,le koper, de kans om op een transparante manier te bieden. Na ontvangst van de biedingen zal de verkoper beslissen of hij - zij de eigendom verkoopt aan het hoogste bod, de richtprijs is aldus niet bindend voor de verkoper. omtrent eze koopmethode verneemt u van de dossierverantwoordelijke, Annemie LouwyckDeelnemen kan enkel na voorafgaandelijke registratie via de dossierverantwoordelijke bij Dewaele | vastgoed &, advies. op
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bellemstraat 17, 9880 Aalter
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Bellemstraat 17, 9880 Aalter
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aalter.
Marktcijfers in Aalter
Vergelijkbare panden te koop in Aalter
Recent verkocht in Aalter
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop