Ter Eecke 17 - 1547 Bever - Op zoek naar een mooi gelegen bouwgrond met perfecte oriëntatie , dan is dit perceel voor half open bebouwing aan het dorp in Bever misschien wat u zoekt
Het perceel is gelegen in een recente verkaveling, vlakbij het centrum van Bever en alle voorzieningen. Achteraan is er ZW oriëntatie, waardoor het aangenaam genieten is in de tuin.
Het perceel is 10m en 28m diep, in totaal 2a 80ca.
Momenteel wordt deze bouwgrond gebruikt als tuin door de aanpalende eigenaars.
Voor een bezoek of meer informatie, contacteer ons nog vandaag via info@immolierman.be of 053 89 99 66
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 14/06/2022 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bever.