Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Barbaraplein 3, 3545 Halen

Grond in Halen
180 m² wonen
2549 m² perceel
€420.000

Sint-Barbaraplein 3 - 3545 Halen - Deze op te knappen karaktervolle woning met bijgebouw/loods is gelegen op een ruim perceel van 25are 49ca in het centrum van Halen en biedt eventueel projectmogelijkheden.

Dit eigendom met een authentiek karakter heeft een vloeroppervlakte van 180m² en is ingedeeld als volgt:
Gelijkvloers: inkomhal, woonkamer, aparte zitkamer, keuken, badkamer, cv-ruimte en berging.
Verdieping: overloop met 3 slaapkamers.
Buiten: rondom de binnenkoer bevinden zich de voormalige woning, schuur met hooizolder en een loods. Het geheel bestaat uit twee kadastrale percelen (woning met naastliggende grond).

Centrale ligging in het gezellige centrum van Halen, op korte afstand van E314 en invalsweg Diest - Hasselt.

De unieke locatie en de ruime bebouwingsoppervlakte van het hoofdgebouw, bijgebouwen en naastliggende grond vergroten het potentieel van dit eigendom: er zou o.a. een nieuwbouwproject kunnen gerealiseerd worden mits het bekomen van een omgevingsvergunning.

Renovatieverplichting van kracht: binnen de 5 jaar vanaf 21/06/2023 renovatie naar EPC label D of beter. Meer info: www.mijnverbouwpremie.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 420.000
Type
Grond
Bewoonbaar
180 m²
Grond
2549 m²
Bouwjaar
1954
Prijs/m²
€ 2.333
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 881
Referentie
DIC-KFA-AMTD
EPC Certificaat
20221025-0002707481-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nee
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/01/2024 ERA Leus Vastgoed €420.000
16/01/2024 ERA Leus Vastgoed €420.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint-Barbaraplein 3, 3545 Halen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Halen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten