Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rue de Wansin 6, 4280 Hannut

Grond in Hannut
€90.000

Rue de Wansin 6 - 4280 Hannut - Ontdek deze idyllische percelen te midden van serene rust, slechts een steenworp verwijderd van het charmante Orp-Jauche en Hannuit.
Genesteld in een kalme omgeving en toch strategisch gelegen nabij diverse wegen, bieden deze percelen een ongeëvenaarde toegankelijkheid, op slechts enkele minuten van de E40 / E42. Bovendien bevinden ze zich op een korte afstand van het bruisende centrum van Hannuit en Orp-Jauche, waardoor alle gemakken binnen handbereik zijn.
Met nog 2 van de 3 beschikbare bouwgronden voor vrijstaande woningen, biedt dit perceel een zeldzame kans om uw eigen oase van rust te creëren. Gelegen in ongerepte, niet-vervuilde en niet-overstromingsgevoelige landelijke gebieden, zijn deze percelen perfect geschikt voor de bouw van gezinswoningen.
Op een perceel van 12a 65 met een diepte van 17,36m.
Geniet van een adembenemend uitzicht aan de achterzijde van uw woning, weg van de drukte van de straat, waardoor u kunt genieten van ongestoorde momenten van sereniteit en vrede.
Grijp deze unieke gelegenheid aan om uw ideale woning te bouwen en een leven van rust en comfort te omarmen.
Contacteer ons voor meer informatie en inlichtingen op 016821778 Century 21 -ImmoK

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 90.000
Type
Grond

Prijsgeschiedenis van dit adres

01/05/2024€90.000 / C21 Immo K
01/05/2024€85.000 / C21 Immo K
24/04/2024€90.000 / C21 Immo K
24/04/2024€85.000 / C21 Immo K

Ligging & buurt

Rue de Wansin 6, 4280 Hannut

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hannut.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten