Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Essenhoutstraat 202, 2950 Kapellen

Grond in Kapellen
165 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€339.000

Over deze woning

Een direct bewoonbare, gerenoveerde woning in het hart van Kapellen, compleet met een zonovergoten tuin. De woning verwelkomt u met een inkomhal, gevolgd door een ruime woon- en eetruimte (ongeveer 32m²) op vloertegels. Dit ruimte voorziet in een open keuken (ongeveer 22m²) die compleet uitgerust is met een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de tuin en het fraai aangelegde zonneterras. De grote badkamer is uitgerust met een inloopdouche met regensproeier, een dubbele wastafel, een handdoekenradiator en een toilet. Daarnaast is er een wasruimte met op maat gemaakte kasten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers (ongeveer 24 - 10m²) met laminaatvloer en op de zolderverdieping zijn er nog twee extra, gescheiden slaapkamers (ongeveer 7 - 6m²), eveneens met laminaatvloer. De woning werd professioneel gerenoveerd met dubbele beglazing, nieuw centrale verwarming op gas, een vernieuwd en geïsoleerd dak. Daarnaast geniet de prachtig aangelegde tuin van een tuinberging en vijver. De woning heeft de unieke beschikking over een zij-ingang. P&G score: C.

Omschrijving van de makelaar

Essenhoutstraat 202 - 2950 Kapellen - Volledig gerenoveerde woning in het hart van Kapellen met een zonnige tuin. Bij binnenkomst in de entreehal betreedt u een ruime woon- en eetkamer van ongeveer 32 m², afgewerkt met een tegelvloer. Deze ruimte sluit naadloos aan op een volledig uitgeruste open keuken van circa 22 m², voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken heeft u directe toegang tot de tuin en het aangelegde zonneterras.
De badkamer op de begane grond beschikt over een ruime inloopdouche met regendouche, dubbele wastafel, handdoekradiator en toilet. Daarnaast is er een wasplaats met op maat gemaakte kasten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers van respectievelijk 24 m² en 10 m², beide voorzien van een laminaatvloer. De zolderverdieping biedt nog eens twee slaapkamers van 7 m² en 6 m², eveneens met laminaatvloer.
De woning is professioneel gerenoveerd en beschikt over dubbele beglazing, een recente gas cv-installatie en een vernieuwd en geïsoleerd dak. De aangelegde tuin heeft een tuinberging en een vijver. Een extra voordeel van deze woning is de zij-ingang.
P-score: C. G-score: C.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 339.000
Type
Grond
Bewoonbaar
165 m²
Bouwjaar
1950
Prijs/m²
€ 2.055
Aanvullende details
Referentie
BWF8A0-TW8JA
Makelaar Code
te-koop-woning-met-tuin-kapell
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
20/05/2024 Immo C&S €339.000
01/01/2024 Immo C&S €345.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Essenhoutstraat 202, 2950 Kapellen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten