Koningin Astridlaan 39-Fase-2, 2550 Kontich
Koningin Astridlaan 39-Fase-2 - 2550 Kontich - Een luxueuze assistentiewoning met woonzorg. Deze assistentiewoning ligt op de derde verdieping en heeft een mooi zicht op de binnentuin vanuit zijn privé terras (18m²). Deze is geschikt voor twee personen. Er is overal tegel voorzien en vloerverwarming. Men komt binnen in de woonkamer (58m²), deze is zeer ruim en heeft veel lichtinval. Aanpalend heeft men de keuken, voorzien van alle toestellen en genoeg kastruimte. Alsook airco aanwezig. Alle spotjes zijn aanwezig en in zeer goede staat. De keuken en woonkamer geven toegang tot uw zeer ruim terras (Zuid gericht) en de avondzon. Slaapkamer is zeer ruim (15m² ) en voorzien van ingemaakte kasten over de ganse lengte. Ook zijn hier optrek stores in een beige tint voorzien. De badkamer met inloopdouche, toilet met de nodige handgrepen en lavabo meubel zijn aanwezig. Ruim en comfortabel. Ook een wasmwachine en droogkast van Miele zijn aanwezig op makkelijke hoogte. Dit is een zeer mooie, ruime ,luxueuze assistentie woning. Schitterend gelegen. Ondergrondse autostaanplaats inbegrepen C 13 en berging C15. Geen Kadastaal inkomen voor Serviceflats te betalen. Zwembad, petanque baan allen voorzien. Ondanks dit alles kan u ook uw broodjes op zondag laten komen, kapper, pedicure... Alles waar u zich goed bij voelt, ook uw viervoeter mag erbij! De kosten zijn €80 voor de vloerverwarming en water. €12.50 p/dag voor de dienstverlening voor 1 persoon. €16.50 p/dag voor de dienstverlening voor 2 personen. De moeite waard voor een vrijblijvend bezoekje.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koningin Astridlaan 39-Fase-2, 2550 Kontich
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koningin Astridlaan 39-Fase-2, 2550 Kontich
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.
Marktcijfers in Kontich
Vergelijkbare panden te koop in Kontich
Recent verkocht in Kontich
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.