Broeseinderdijk 181, 3910 Neerpelt
Broeseinderdijk 181 - 3910 Neerpelt - Aanbod via online biedingen tot 31 mei om 16u. Op de Broeseinderdijk wordt het activa van de varkenskwekerij De Lochtjes aangeboden. De activiteiten van de kweker zijn vergund tot januari 2026 en kunnen niet verlengd worden (oranje gebied, regeling stikstofdecreet). De stallen werden in de loop der jaren uitgebreid (1979 tot 2005) en vergund.Het activa omvat:; *Een perceel landbouwgrond van 2,38 ha met 4.200m2 varkensstallen (1979-2005) met mestkelder.; *Roerende goederen volgens inventaris.; *Vergunning tot 01/2026 voor het houden van varkens en 5.996m3 mest, waarvan 2.000m2 bovengronds.; *Recht van opstal voor een PV installatie, met een jaarlijkse vergoeding van 5000 eur, gedurende de komende 10 jaar.; *Een pacht belastende de niet gebruikte gronden van percelen 701N2, 699B, 698A en 696.;(Ag, Vg, GMO, Gvkr, Gvv). Meer info : www.troostwijk-immo.be. De koper staat in voor de Troostwijkcommissie (5% BTW).
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Broeseinderdijk 181, 3910 Neerpelt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 25/05/2023 | |
| 24/05/2023 |
Ligging & buurt
Broeseinderdijk 181, 3910 Neerpelt
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Neerpelt.
Marktcijfers in Neerpelt
Vergelijkbare panden te koop in Neerpelt
Recent verkocht in Neerpelt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop