Hertstraat 11, 8400 Oostende
Hertstraat 11 - 8400 Oostende - Interessante investering => jaarlijkse omzet 85.000 €.De zaak is 200 dagen open op jaarbasis.De Mini-golf is toegankelijk via de Hertstraat en is gelegen in het volle centrum van Oostende.Aan de ingang is een bureau ruimte voorzien waar de klanten ontvangen worden.Via een trap naar niveau -1 bereikt men de ondergrondse ruimte van maar liefst 500 m².Het betreft een ingerichte zaal met als thema ”Safari”: alles met black light verlichting voor een onvergetelijke minigolf-ervaring, een fantastische activiteit voor zowel volwassenen als kinderen.Dit golfparcours is aangepast voor kinderen maar ook volwassenen. Aansluitend is er een volledig ingericht bar met zitruimte.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hertstraat 11, 8400 Oostende
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 15/12/2023 | |
| 06/10/2023 | |
| 17/10/2022 | |
| 27/07/2022 | |
| 06/05/2022 |
Ligging & buurt
Hertstraat 11, 8400 Oostende
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.
Marktcijfers in Oostende
Vergelijkbare panden te koop in Oostende
Recent verkocht in Oostende
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop