Kloosterstraat 6, 8820 Torhout
Kloosterstraat 6 - 8820 Torhout - Voor meer info 7/7 : bel onze verantwoordelijke verkoop Louis De Soete 050/367.003 of 0494/261 271 of Louis.desoete@desmet-poupeye.be Link nieuwe website: https://www.desmet-poupeye-assebroek.be/kopen/goed-gelegen-bouwgrond-in-het-centrum-van-wijnendale In het rustige Wijnendale, deelgemeente van de Stad Torhout, is dit braakliggend stuk bouwgrond gelegen. Scholen, winkels, horeca,
liggen in de directe omgeving met vlotte verbinding richting invalswegen. Deze bouwgrond ligt in woonzone en komt in aanmerking, mits het aanvragen van een bouwvergunning, voor het bouwen van een gezinswoning met gevelbreedte 12 meter. Geen bouwverplichting! (stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag)Voor meer info 7/7 : bel onze verantwoordelijke verkoop Louis De Soete 050/367.003 of 0494/261 271 of Louis.desoete@desmet-poupeye.be
- Oppervlakte: 644 m²
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kloosterstraat 6, 8820 Torhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 20/09/2024 |
Ligging & buurt
Kloosterstraat 6, 8820 Torhout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Torhout.
Marktcijfers in Torhout
Vergelijkbare panden te koop in Torhout
Recent verkocht in Torhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop