Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Londenstraat 39, 2000 Antwerpen

Handelspand in Antwerpen
203 m² wonen
€595.000

Londenstraat 39 - 2000 Antwerpen - Unieke en instapklare commerciële ruimte van ca 203 m² op een werkelijke commerciële toplocatie op het Eilandje. Deze handelsruimte is gelegen aan de Londenstraat, vlakbij het MAS met de jachthaven. De boulevard met winkels en horecazaken bij het ZNA Cadix (opening september 2023) wordt ongetwijfeld een extra trekpleister voor de buurt. Anderzijds is het recente, groene Schengenplein met de Delhaize en verschillende eetgelegenheden zeker een troef. Een uitermate gunstige locatie met gegarandeerde visibiliteit en passage. Deze ligging geniet bovendien van een vlotte bereikbaarheid met tal van invalswegen vlakbij. Grote raampartijen strekken zich uit over de volledige gelijkvloerse verdieping aan de kant van de Londenstraat met een gevellengte van ca 27m, wat zorgt voor een ideale lichtinval en een aangename werkomgeving. De ruimte is strak en minimalistisch ingericht. Een doorlopende polybeton, de openheid en de plafondhoogte van ca 3,65m dragen hier zeker toe bij. Bovendien kan u qua indeling nog verschillende kanten uit. Een kitchenette en sanitair zijn apart voorzien. Deze polyvalente handelsruimte is ideaal voor tal van doeleinden; een exclusieve showroom, winkel, kantoor of vrij beroep.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 595.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
203 m²
Prijs/m²
€ 2.931
Aanvullende details
Referentie
1C5EYUI9U701
Makelaar Code
6209014
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/09/2024 Provas Immo €595.000
14/11/2023 Provas Immo €595.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Londenstraat 39, 2000 Antwerpen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten