Bredabaan 1083, 2930 Brasschaat
Bredabaan 1083 - 2930 Brasschaat - Ligging: Handelsruimte te koop gelegen in het bruisende centrum van Maria-ter-Heide, met publieke parkeermogelijkheden. Alle faciliteiten (winkels, scholen, openbaar vervoer,...), alsook verbindingswegen naar omliggende gemeenten en de oprit van de snelweg liggen in de nabije omgeving.
Omschrijving: Uitstekende visibiliteit op de belangrijkste verkeersas van Brasschaat.
Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime commerciële ruimte, de tweede ruimte geeft toegang naar het woongedeelte met te renoveren badkamer, berging en een stadstuin. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers, lichtrijke living, douchekamer met toilet en de masterbedroom. Opfrissingswerken maken van dit handelspand een interessante investering.
Extra's:
- EPC label E (renovatieplicht)
- Centraal gelegen
- vergund als restaurant met woning
- achter ingang welke uitkomt op de Brechtsebaan
- zolderruimte
- CV op gas
Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: in aanvraag.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bredabaan 1083, 2930 Brasschaat
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 25/05/2026 |
Ligging & buurt
Bredabaan 1083, 2930 Brasschaat
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brasschaat.
Marktcijfers in Brasschaat
Vergelijkbare panden te koop in Brasschaat
Recent verkocht in Brasschaat
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop