Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rue Charles Moens 1, 1083 Ganshoren

Handelspand in Ganshoren
1 badkamers
€389.000

Rue Charles Moens 1 - 1083 Ganshoren - Gaëlle en Sylvain stellen u deze charmante commerciële eigendom voor in de wijk Ganshoren. Gelegen op een ideale locatie, biedt deze hoekwinkel een ongelooflijk potentieel voor inrichting en zichtbaarheid voor kopers die op zoek zijn naar een pand om hun activiteit te ontwikkelen. De ligging in de buurt van alle voorzieningen maakt het een aantrekkelijke investering voor investeerders. Mis deze unieke kans niet om een eigendom met veel potentieel te verwerven tegen een competitieve prijs van 400.000 EUR.

Neem nu contact op met uw nummer 1-agentschap in België, Century21 EverOne op 02 241 21 21 of per e-mail: info@century21everone.be

RU-aanvraag van 11/10/23 voor informatieve doeleinden en niet bindend.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 389.000
Type
Handelspand

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/01/2024 C21 Ever One €389.000
13/10/2023 C21 Ever One €400.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Rue Charles Moens 1, 1083 Ganshoren

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ganshoren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten