Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Albertusplein 20, 3270 Scherpenheuvel-Zichem

Handelspand in Scherpenheuvel-Zichem
185 m² perceel
€275.000

Albertusplein 20 - 3270 Scherpenheuvel-Zichem - Gelijkvloers commercieel hoekpand met brede en hoge vitrines, gelegen in het centrum van Scherpenheuvel met een bruikbare vloeroppervlakte van 185m². Het pand heeft de voorbije jaren dienst gedaan als bankkantoor.

Het pand heeft 2 inkomdeuren en bestaat uit een voormalige bankinrichting (burelen, vergaderzaal, ontvangstruimte), keuken en toiletten.

Het handelspand beschikt over een goede verkeerstechnische ligging t.o.v. winkels, nabij scholen en met een uitstekende verbinding naar de E314 en omliggende steden.

Komt u zich vestigen op een absolute topligging in Scherpenheuvel
Contacteer ons dan op 014/73.77.77 of mail naar info@debaco.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 275.000
Type
Handelspand
Grond
185 m²
Bouwjaar
1975
EPC
425 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.389
Referentie
1THPAY4MS5EK
Makelaar Code
6113889
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
03 Sep 2024
€275.000 / Debaco

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com