Tolstraat 51, 2000 Antwerpen
Tolstraat 51 - 2000 Antwerpen - Zeer mooi herenhuis op zeer goede locatie, dicht bij de Leien. Gedeeltelijk gerenoveerd. Uitgevoerde renovatie: volledig nieuw en geï,soleerd dak, prachtige gerenoveerde gevel, nieuwe ramen met thermisch en geluidwerend dubbel glas, riolering. Nog redelijk veel werk, maar geschikt voor niet professionelen die hun eigen creatie willen botvieren. Mogelijk ook te verdelen in 3 units. Er zijn 5 bouwlagen die in totaal 350m², woonruimte opleveren. (gebruiksvriendelijke kelder bv kantoor of praktijk, met gelijkvloers met stadstuin, eerste verdiep en 2de met 3de verdiep verbinden.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Tolstraat 51, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Tolstraat 51, 2000 Antwerpen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te koop in Antwerpen
Recent verkocht in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop