Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Marathonstraat 8, 2020 Antwerpen

Huis in Antwerpen
135 m² wonen
5 slaapkamers
1 badkamers
€235.000

Marathonstraat 8 - 2020 Antwerpen - Te koop rijwoning Marathonstraat 8 2020 Antwerpen
Grote woning met op het gelijkvloers een ruime living en een geïnstalleerde keuken. Via de living is er toegang tot de zuid gerichte tuin met terras. Op de eerste verdieping zijn er 2 ruime slaapkamers en een grote badkamer met bad en aparte douche. Op de tweede verdieping 3 slaapkamers. Alle ruimtes hebben een houten vloer en dubbele beglazing. De woning heeft een droge kelder met aansluiting voor een wasmachine. Gelegen dichtbij scholen, openbaar vervoer en shoppingcenter Den Tir.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 235.000
Type
Huis
Bewoonbaar
135 m²
Bouwjaar
1960
Prijs/m²
€ 1.741
EPC
457 kWh/m² E
⚠️ EPC-label E — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 61.695 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 6.170/jaar).

Prijsgeschiedenis van dit adres

03/01/2012€235.000 / --

Ligging & buurt

Marathonstraat 8, 2020 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Marathonstraat 8, 2020 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten