Schijfstraat 18, 2020 Antwerpen
Schijfstraat 18 - 2020 Antwerpen - Zeer knusse woning met tuin en 2 slaapkamers. Het gelijkvloers bestaat uit een inkom, een rechte living met eetkamer (3,65x7,50m) op laminaat die voorzien is van een schouw met cassette op gas. Ingerichte keuken op keramische tegels (3,70x3,65m) met een 4-pits elektrisch vuur en een enkele spoelbak. Betegelde badkamer (2,50x2m) met ligbad, lavabo en wc. Overdekte veranda (2,75x3,50m) waar de aansluiting voor de wasmachine is en de bulex hangt. Via de veranda heeft u toegang tot de tuin - terras van 25m², die voorzien is van een stenen BBQ. Via de wenteltrap die zich in de keuken bevindt komen we op de volgende etage waar er 2 slaapkamers zijn op laminaat met volgende afmetingen: 3,65x3,65m en 3,65x3,75m. De woning heeft een kruipkelder. De k euken en badkamer zijn voorzien van een lichtkoepel wat voor de nodige lichtinval zorgt. De woning wordt verwarmt d.m.v. kachels. Ramen in PVC met dubbele beglazing. Puntdak met dakpannen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Schijfstraat 18, 2020 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 27/05/2011 |
Ligging & buurt
Schijfstraat 18, 2020 Antwerpen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te koop in Antwerpen
Recent verkocht in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop