Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Espendonk 3, 2370 Arendonk

Huis in Arendonk
1 badkamers
€179.000

Espendonk 3 - 2370 Arendonk - Charmante te renoveren woning met 3 slaapkamers
Charmante eenvoudige woning met 3 slaapkamers, tuinhuis en garage op 193m². De woning bestaat uit een inkomhal met rechte trap naar boven. De inkomhal geeft uit op de woonkamer in L-vorm met zithoek, achteraan is er een eenvoudige keuken en badkamer. Boven zijn er drie slaapkamers en een zolderkamer. Onder dak is er een beperkte zolderruimte bereikbaar via een luik. Verder is er een kleine droge kelder aanwezig. Verwarming op stookolie. De woning is zeer rustig gelegen op 300 meter van de markt van Arendonk, op wandelafstand van de winkels, scholen en openbaar vervoer. Klein beschrijf mogelijk. Voor meer informatie of een plaatsbezoek, bel. 014/71.50.08 of christoffel@vastgoedpicavet.be .

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 179.000
Type
Huis
Bouwjaar
1950
EPC
801 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €179.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Espendonk 3, 2370 Arendonk

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Espendonk 3, 2370 Arendonk Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Arendonk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten