Eekhoutstraat 39, 8000 Brugge
Eekhoutstraat 39 - 8000 Brugge - Te renoveren 17de eeuws burgerswoning met trapgevel. Grondperceel128m2 .
Topligging nabij de Garenmarkt.
Ideaal als B&B : een inkom via Eekhoutstraat en inkom via Garenmarkt.
Restauratieplannen op kantoor :
glvl : privéwoonkamer, privékeuken, ontbijtruimte, tuin.
1ste verdiep : gastenkamer 1, gastenkamer 2,(de gastenkamers hebben individueel sanitair)slaapkamer privé en badkamer privé.
Zolderruimte : slaapkamer privé, badkamer privé en hobbyruimte.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Eekhoutstraat 39, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Eekhoutstraat 39, 8000 Brugge
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
Marktcijfers in Brugge
Vergelijkbare panden te koop in Brugge
Recent verkocht in Brugge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop