Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hugo Verrieststraat 66, 9470 Denderleeuw

Huis in Denderleeuw
200 m² wonen
2 slaapkamers
€170.000

Hugo Verrieststraat 66 - 9470 Denderleeuw - Op te frissen rijwoning te Denderleeuw, met op het gelijkvloers een hal, living, keuken, bijkeuken, badkamer en tuin (zuidoost gericht) met schuurtje (berging). Op de eerste verdieping zijn 2 ruime slaapkamers en een bureau. Droge kelder. Er loopt een vaste trap naar de zolder waar er mogelijkheid is om extra kamers in te richten. De ramen zijn grotendeels vervaardigd uit hout en hebben rolluiken. Verwarming met 2 aardgaskachels. De woning is centraal gelegen en in de omgeving van winkels en scholen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 170.000
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Prijs/m²
€ 850
EPC
0 kWh/m² A+
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

25/10/2009€170.000 / --

Ligging & buurt

Hugo Verrieststraat 66, 9470 Denderleeuw

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hugo Verrieststraat 66, 9470 Denderleeuw Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Denderleeuw.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten