Zwalmkouter 8, 9320 Erembodegem
Zwalmkouter 8 - 9320 Erembodegem - Ruime woning met tuin te Erembodegem
Deze ruime woning is gelegen aan het station van Erembodegem.De woning omvat: inkomhal, ruime leefruimte bestaande uit voorplaats en zitruimte, geïnstalleerde keuken, veranda en mooie tuin.Op de eerste verdieping zijn 2 ruime slaapkamers en badkamer met douche, toilet en lavabomeubel. De zolder is bereikbaar met vaste trap en kan verder ingericht worden.Naast de woning is een doorgang die rechtstreeks toegang geeft tot de veranda, ideaal voor de fietsen. Momenteel is de woning verhuurd aan €650 per maand. Epc: 556kwh/m², centrale verwarming op aardgas. Klein beschrijf mogelijk.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zwalmkouter 8, 9320 Erembodegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 19/05/2023 | |
| 27/01/2023 | |
| 11/11/2022 | |
| 27/05/2011 |
Ligging & buurt
Zwalmkouter 8, 9320 Erembodegem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Erembodegem.
Marktcijfers in Erembodegem
Vergelijkbare panden te koop in Erembodegem
Recent verkocht in Erembodegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop