Meistraat 5 - 3510 Kermt - TE RENOVEREN WONING, GUNSTIG GELEGEN TE KERMT.
Deze split-level woning vinden wij terug in de Meistraat te Kermt. Met bouwjaar 1974 en gelegen op een oppervlakte van 5a48ca heeft deze woning veel te bieden.
De indeling is als volgt: Inkomhal, gastentoilet, leefruimte met eetplaats en een keuken. Via enkele trapjes in de inkomhal komt u op de bovenverdieping. hier zijn er 2 slaapkamers en een badkamer. Eveneens kan u vanuit de inkomhal naar de kelderverdieping. Hier is de cv-ruimte en de inpandige garage. Bij interesse kan de woning gemeubeld gekocht worden.
In de west georiënteerde tuin is het aangenaam genieten.
Bron bewoonbare oppervlakte: EPC verslag.
Heeft u interesse in deze te renoveren woning, dewelke u naar eigen smaak kan inrichten. Contacteer ons dan op het nummer 011/96.49.96 of info@domovastgoed.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.