Koningin Astridlaan 39, 2550 Kontich
Koningin Astridlaan 39 - 2550 Kontich - Deze prachtige serviceflat is gelegen in residentie Melrose te Kontich. De gebouwen zijn opgetrokken rond een centrale binnentuin met aangelegde petanquebaan en zitbanken. De residentie is uitgerust met een mooi binnenzwembad en jacuzzi. Er is permanentie van 7u tot 19u door de Hazelaar. Dit appartement is ideaal gelegen op de 3e verdieping en heeft zicht op de mooie binnentuin. U komt binnen in de living (6.54m x 4,51m x 3.05m en5.91m x 3.90m) op tegels met ingemaakte kasten met aansluitend een ruim terras met zonnetent. De halfopen keuken (4m x 4m) is ingericht met toestellen (vaatwas, kookvuur, dampkap, oven, microgolf en ijskast). Er is 1 slaapkamer op tegels met een ingemaakte kast en lavabo meubel. De badkamer (1,82m x 2,25m) bestaat uit een ruime inloopdouche, lavabo en hangtoilet. In de prijs is een auto staanplaats en kelderberging in de ondergrondse parking inbegrepen. Inbegrepen in het standaard dienstenpakket van Melrose Place zijn: Permanentie 24u - 24u Een eerste hulpdienst: mogelijkheid beroep te doen op personeel voor eerste hulp (7 - 7) Brand- en noodnummer Reinigen van gemeenschappelijke delen (inclusief ramen) Reinigen van gemeenschappelijke faciliteiten Ophaal huisvuil Administratie Gebruik van gemeenschappelijke faciliteiten (zwembad, fitness, suana, laundry.) of een bezoek ter plaatse, bel ons op 03-449 42 41 ons via info@habicom.be. De waarde van uw woning kennen Maak een vrijblijvende afspraak met de habicom-expert in uw buurt.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koningin Astridlaan 39, 2550 Kontich
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koningin Astridlaan 39, 2550 Kontich
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.
Marktcijfers in Kontich
Vergelijkbare panden te koop in Kontich
Recent verkocht in Kontich
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.