Annegijsboslaan 1, 3090 Overijse
Annegijsboslaan 1 - 3090 Overijse - Deze mooie woning, gebouwd in 1982 is gelegen op een terrein van 9are75 in een rustige omgeving, nabij invalswegen, openbaar vervoer, scholen en het centrum van Overijse met al haar voorzieningen.
De woning is uitgerust met zonnepanelen met thuisbatterij en een zonneboiler en heeft een uitstekend EPC B (=190kWh/m²jaar)!
Indeling van de woning; een inkomhal met vestiaire en gastentoilet. verder een ruime woonkamer (42m²) met inbouwcasette en toegang tot het zuidwest gericht terras, een volledig ingerichte open keuken met zithoek, drie slaapkamers (8, 9 en 16 m²), een berging, een badkamer met ligbad en douche, tot slot beschikt de woning over een dubbele garage met twee automatische poorten. Ze beschikt eveneens over een ruime carport. In de mooie zuidgerichte tuin kan je heel de dag geniet van de zon. Tuinhuis is aanwezig.
Kortom, deze ideaal gelegen gelijkvloers woning biedt werkelijk alle comfort.
Interesse Boek dan nu je afspraak via immpuls@era.be of via 02 688 06 68.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Annegijsboslaan 1, 3090 Overijse
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 22/05/2024 |
Ligging & buurt
Annegijsboslaan 1, 3090 Overijse
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Overijse.
Marktcijfers in Overijse
Vergelijkbare panden te koop in Overijse
Recent verkocht in Overijse
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop